Taro kortos, būrimas taro kortomis

Taro kortos, būrimas taro kortomis

Būrimas taro kortomis – tradicija ir dabartis – tai glaudžiai susiję su šiuolaikine kortų aiškinimo sistema. Taro kortos būrimas, aiškinimas, interpretacija, pritaikymas šiuolaikiniam gyvenimui, civilizuotoje vizuomenėje. Taro kortos, būrimas taro kortomis yra kruopštus ir ilgametis pasirengimas. Tai yra, nesibaigiančios būrimų sistemų studijos. Senovinius tarot kortų paveikslus, taip pat, astrologiją, numerologiją, parapsichologiją. Tai sugebėjimas apjungti galimas psichologines ir psichoanalizės mokslo žinias ir visą tai susieti su labiausiai tikėtinomis ateities prognozėmis.

Senovės būrimai ir jų semantika, šiomis dienomis koreguotinos pagal technokratinį progresą. Šimtametė būrimų tradicija negali atsilikti nuo šiuolaikinio gyvenimo, požiūrių ir gyvenimo sąlygų pokyčių. Kortų rikiuotės gausumas, šiuo atveju, yra labai pageidautinas, nes ženklų įvairovė padeda atkurti ir šiuolaikinio gyvenimo dėsnius. Tuo pačiu, būrimas kortomis nepraranda savo senovinės tradicijos.

Kortų ir būrimui skirtų paveikslų atsiradimo istorija:

Taro kortos ir jų kilmė yra apgaubta mitų ir paslapčių. Vienas iš mitų pasakoja, kad kortų pavidalu, pirmieji krikščionys platino Kristaus istoriją. Ne va tai, kortose buvo užšifruota krikščionių tradicija, taip, kad romėnai negalėtų jos perskaityti .

Kortų kilmė yra artima dabartinėms žaidimų kortoms. Manoma, kad pradžioje kortos būrimams nebuvo naudojamos. Žodis „tarot“ yra kilęs iš vienos Italijos upės pavadinimo. Į Italiją kortos galėjo atkeliauti iš artimųjų rytų. Panašios žaidimų kortos, gali būti arabų kilmės. Taro kortos Europoje tapo plačiai žinomos 14 – to amžiaus pabaigoje. Vienas iš to amžiaus okultistų teigė, kad taro kortos kilę iš dviejų egiptietiškų žodžių reiškiančių karališką kelią, arba kitaip – kelią į išmintį.

Būrimo kortos atkeliavę iš Egipto, turėjo keturias rikiuotes, panašias į šiandien matomas būrimo kortas. Taurės, kardai, lazdos ir pentakliai. Okultistai teigia, kad kortų evoliucija dar 1227 metais paskatino kortų plėtrą. Kabalos įtakoje atsirado dvi kortos – Saulė ir Mėnulis. Tai, žinoma, galėjo būti susiję ir su pačios Europos pagonybės likučiais, kurie ėmė atsispindėti kortose, kaip senųjų religijų tąsa.

Labai panašios taro kortos į šiuolaikines, atsirado 15 – to amžiaus Italijoje. Gausiai dekoruoti renesanso meno kūriniai įtakojo kortų plėtrą. Taip atsirado numeriai ir paveikslai sukurti kilmingoms šeimoms ir papildyti aukšto rango kortomis, kaip Imperatorius, Imperatorienė ir taip toliau. Iš čia gali būti kildinamas ir pačių kortų pavadinimas, itališkai „trionfi“, arba „triumfas“.

Būrimas taro kortomis ir kortų paveikslai susiję griežta, nekintančia sistema.

Paveikslėlių vaizdavimo tradicija, tebesiremia 15 – to amžiaus vaizdavimo tradicija. Tikrosios kortos pasižymi ta pačia skaičių reikšme ir atitinkamais paveikslėliais, vaizduojančiais tą ar kitą rikiuotės kortą. Paprastai, tradicinės kortų rikiuotės pasižymi labai menišku apipavidalinimu. Paveikslo ir minties forma susieta į visumą suteikia gilaus išgyvenimo kontempliacijas, dramas ar džiaugsmą. Tarkime, tokios drąstiškos kortos kaip Mirtis, Velnias atspindi renesanso meistrų požiūrį į likimo nenumaldomumą. Kortos Žvaigždė, Saulė susiję su astronominiais kūnais, trykšta gyvybe ir džiaugsmu. Turint menišką akį užtenka žvilgtelėti į didžiojo arkano kortas ir jos primena kartais garsius praeities dailininkų paveikslus.

Būrimas taro kortomis siekia viduramžių pabaigą ir sietina su renesansu Italijoje.

Kai kurias kortų sistemas ir piešinius galima priskirti garsiai 15 – to amžiaus Visconti šeimai, kurios įvairiais pavidalais egzistuoja ir šiomis dienomis.

Taro kortos pagrinde buvo naudojamos pramogoms ir žaidimams ir plėtėsi dievų, didvyrių, filosofų, astronomų paveikslais.

Pirmasis žinomas kortų rinkinio atspausdinimas surištas su spaudos atsiradimu 16 – tame amžiuje. O 17 – tame amžiuje atsirado rankraščių, aiškinančių kortų reikšmes. Nuo to rankraščio atsiradimo, galima teigti, kad prasidėjo būrimas taro kortomis. Galbūt jis taisyklėse susisiejo su kitais iš rytų atvežtais orakulais ir pranašysčių sistemomis. Taro kortos būrimas arba traukimas iš rikiuotės įtvirtino europietišką orakulo spėjimų variantą.

Būrimas taro kortomis išpopuliarėja kartu su technikos atradimais. Taro kortos įgyja konkretų pavidalą ant kieto popieriaus.

Masinė kortų gamyba prasideda su spaudos technikų tobulėjimu. Viena iš ankstyviausių atspausdintų ant popieriaus būrimo kortų sistemų priklauso prancūziškai Marselio tradicijai, kuri gyvuoja iki šių dienų.

Įsigalint šviečiamąjam amžiui, 18 – 19 amžiui, kartu su įvairiomis okultinėmis ir ezoterinėmis teorijomis ėmė plisti ir taro kortos. Šveicarijos vyskupas Antoine Court de Gébelin parašė traktatą „Primytivusis pasaulis“, kuriame Marselio tarot susiejo su Egipto ir egiptologų nagrinėjamais Thoto slėpiniais. De Gebelinas pirmasis susiejo būrimo kortas su senaisiais Egipto okultiniais mokymais.

Burtis taro kortomis pradėta 18 – tame amžiuje. Būrimai tampa populiariais ateities spėjimo būdais.

1785 – tais metais, prancūzų okultistas Eteila, tapo pirmuoju profesionaliu kortų būrėju. Jis pirmasis susistemino kortas, savo sistemą pritaikė būrimams ir parašė keletą tekstų, paaiškinančių kaip burti iš kortų. Klasikinis Eteilos tarot kortų rinkinys siejasi su astrologija, keturiais elementais ir keturiais temperamentais. Ši sistema yra naudojama ir šiandien.

Šiuolaikinėje kortų būrimo sistemoje yra 78 kortos, kurios yra suskirstytos į dvi dalis – didieji ir mažieji arkanai. 56 mažųjų arkanų kortos suskirstytos į keturias dalis, kurios sudaro 40 kortų vaizduojančių ženklus ir dar turi po 4 kortas vaizduojančias žmonių paveikslus, kurių iš viso yra 16. 22 pagrindiniai, arba didieji arkanai, skaičiuojami nuo 0 iki 21. Pagal šį skaičiavimą „Juokdario“ korta yra nulinė, už šios sistemos ribų.

Kortų sistema vis dar tobulėja ir 20 – tame amžiuje, nes kai kuriose taro mokyklose atsiranda tuščia korta be pveikslėlio ir yra 79 – ta rikiuotėje. Tuštuma kaip nesuvokiama būtis. Būrimas taro kortomis su 79 – niomis kortomis yra rusų tarot sistema.

Būrimas taro kortomis kaip psichoanalizės veiksmas, psichologinių studijų dalis.

Garsūs 20 – to amžiaus mąstytojai suteikė kortoms gilesnę prasmę. Karlas Jungas aiškino tarot simboliką archetipais ir tuo darė išvadą, kad būrimas gali būti naudingas psichoanalizei. Džozefas Campbellas stilizavo „Kvailio kelionę“ ir suteikė jai klajojantį arba šokinėjantį visažinio įvaizdį. Simboliniai paveikslai atsiskleidžia ir pasakoja istoriją kiekvienos atskiros kortos pavidalu. Tokiu būdu kortos tapo gyvenimo kelio ir misterijos knyga.

Niekas, net ir pats Jungas negalėjo paaiškinti kaip veikia simbolių archetipai. Ir tik interpretacijos galia būrėjos įgūdžiai, sugebėjimas panaudoti intuiciją gali susieti simbolius su reikšmėmis ir pakankamai aiškiai pateikti tai užsakovui, klausėjui, klientui.

Būrimas taro kortomis ir interpretacijos.

Taro kortos būrimas prasideda nuo kortų maišymo, pereina prie kortų traukimo ir dėstymo. Būrime dalyvauja visos taro kortos. Dėstyme atsiverčia tik dalis jų, kitos lieka užverstos. Prognozės daromos iš dėstyme dalyvaujančių, kitaip sakant, išpuolusių atsitiktine tvarka kortų.

Mistinė būrimo kortų istorija yra turtinga ir galinga gyvenimo paslapčių visuma, kurios pagalba galima žvilgtelėti į savo pačių vidų, išgyventą praeitį, esamą momentą ir ateities prognozes, apžvelgiančias mūsų pačių kelionę nuo nerūpestingo kvailio iki magijos adepto.

Taro kortos būrimas, galimybės ir būrėjos intuicija.

Būrimas taro kortomis gali padėti atsakyti į rūpimus klausimus, gali padėti surasti išeitį iš keblių gyvenimo situacijų. Būrimas taro kortomis yra susietas su psichoanalize, sveikatos būkle, taip pat, su galimomis likimo posūkio analizėmis. Burtis galima pas tarologus, kuriems yra žinomos visos kortų būrimų sistemos.

Būrėja burianti taro kortomis turi turėti didelę praktiką, išmanyti įvairias sistemas, taip pat turi būti gera psichologė ir astrologė.

Turiu daugiametę praktiką, išmanau visas būrimo sistemas, dirbu su įvairiomis kortų rikiuotėmis ir paveikslais ir išsirenku tą kortų sistemą, kuri buriamąjam atneša mažiausiai žalos. Nes esama juodųjų magijos technologijų ir manipuliacijų įsivešėjusių ir pačioje taro kortų būrimų sistemoje. Todėl galiu drąsiai teigti, kad nepraradau nei sąžinės, nei moralinių normų, kurios sako: jei negali padėti tai nekenk.

Su manimi galite susisiekti telefonu +370 609 77 803, per facebook paskyrą, arba parašę laišką skyrelyje „Kontaktai“

Didieji arkanai - taro kortos būrimas

kvailys, taro kortos, taro, taro korta, magija, burtis taro, burimas taro kortomis, burimai taro online, taro online,
Kvailys
magas, taro, taro kortos, taro korta, taro burimai, burimas taro kortomis, magija, kortos
Magas
sventike, didzioji sventike, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimas taro kortomis, taro burimai
Didžioji šventikė
imperatoriene, taro, taro kortos, magija, burtis taro, burimas taro kortomis, burimai, burimai taro, taro online
Imperatorienė
imperatorius, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burimai taro, magija, burtis taro kortomis, taro korta
Imperatorius
popiezius, sventikas, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimas taro kortomis, taro burimai, burimas taro
Popiežius
isimylejeliai, meiluziai, taro, taro kortos, burimai taro kortomis, burimas taro kortomis, taro burimai, magija
Įsimylėjėliai
vezimas, burimai taro kortomis, taro, taro kortos, burimas taro, burimas taro kortomis, magija, burtis taro kortom
Vežimas
jega, stiprybe, taro, taro kortos, magija, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimai taro internetu, taro internetu
Jėga
atsiskyrelis, taro, taro kortos, burimai taro, burimai taro kortomis, taro korta, magija, burtis taro
Atsiskyrėlis
taro, taro kortos, taro korta, sekmes ratas, magija, burimai, fortuna, fortunos ratas, ratas
Fortūnos ratas
taro kortu burimas, teisingumas, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, taro korta, magija, burimas, burimai
Teisingumas
pakaruoklis, taro, taro kortos, burtis taro kortomis, burimas taro kortomis, taro burimai, burimai
Pakaruoklis
taro kortos, taro, mirtis, taro korta, burimai taro, burimas taro kortomis, burtis taro, magija, burimas
Mirtis
saikingumas, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burimai, burimai taro, magija
Saikingumas
velnias, gundymai, pavojai, taro, taro kortos, taro korta, burtis taro, burimas taro kortomis, burimai taro, magija
Velnias
bokstas, taro kortos, taro, taro korta, burimai taro kortomis, burimai taro online, magija burimai
Bokštas
zvaigzde, taro kortos, taro magija, taro korta, taro burimai, burimas taro kortomis, burimas taro
Žvaigždė
menulis, taro kortos, taro, taro korta, burimas taro, burimas taro kortomis, taro burimai, magija, burtis taro
Mėnulis
saule, taro kortos, taro, burimai taro, taro kortu burimai, burimai, magija, taro korta
Saulė
taro kortos, taro, nuosprendis, burimas taro kortomis, magija, burimai, burimai taro internetu, taro burimai online
Nuosprendis
pasaulis, taro korta, taro, taro kortos, taro burimai, burimas taro, burimas taro kortomis, magija
Pasaulis

Mažųjų arkanų taurių rikiuotė - taro kortos būrimas

taro, taro kortos, tauriu tuzas, taures, tuzas, burimas taro kortomis, burimai taro, magija, burimai, burimas, burtis taro
Taurių tūzas
dvi taures, taures, taro kortos, taro korta, taro, partneryste, magija, burimai, burimai kortomis
Dvi taurės
trys taures, taures, trys, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burimas taro, magija, burimai
Trys taurės
burimas taro kortom, keturios taures, taro, taro kortos, taures, keturios, burimas taro kortomis, burimai taro, burimai, burimas, magija
Keturios taurės
burimas taro kortomis, taro, taro kortos, penkios taures, taures, penkios taro burimai, burimai internetu, magija
Penkios taurės
sesios taures, taro kortos, taro, sesios, taures, taro korta, magija, taro burimai, burimas taro kortomis, burimas taro, burtis taro online
Šešios taurės
septynios taures, taro, taro kortos, septynios, taures, burimas taro kortomis, taro burimai, magija, burimai
Septynios taurės
burimas taro kortomis, taro, taro kortos, astuonios taures, taures, astuonios, magija, burimai, taro burimai, taro online
Aštuonios taurės
burimas taro kortomis, taro, taro kortos, devynios taures, taures, devynios, magija, burimai taro, burimai, burimai taro kortomis, burimai internetu
Devynios taurės
burimas taro kortomis, taro, taro kortos, desimt tauriu, taures, desimt, taro korta, burimas taro
Dešimt taurių
tauriu pazas, taro, taro kortos, taures, tauriu, pazas, taro korta, burimai, burimas taro kortomis, magija
Taurių pažas
taro kortos, taro, tauriu riteris, riteris, taures, tauriu, burimai, taro burimai, burimas taro kortomis, magija
Taurių riteris
tauriu karaliene, taro, taro kortos, karaliene, taures, tauriu, burimai, burimas taro kortomis, taro burimai, magija
Taurių karalienė
taro burimas, taro, taro kortos, tauriu karalius, taures, karalius, tauriu, burimas taro kortomis, taro burimai, burimai internetu, magija
Taurių karalius

Mažųjų arkanų kardų rikiuotė - taro kortos būrimas

burimas taro kortomis, taro, taro kortos, kardu tuzas, kardai, tuzas, magija, burimai taro, burtis taro
Kardų tūzas
du kardai, taro kortos, taro korta, taro, kardai, du, magija, burimai,
Du kardai
trys kardai, kardai, taro kortos, taro, burimai taro, burimai taro kortomis, burimas taro, magija
Trys kardai
taro kortu burimas, keturi kardai, keturi, kardai, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, magija, burimai, burimas
Keturi kardai
burimas taro kortomis, taro, taro kortos, penki kardai, kardai, penki, burimai taro, taro burimai online, magija, burimas
Penki kardai
sesi kardai, kardai, taro ,taro kortos, magija, burimas taro kortomis, burimai, burimas taro
Šeši kardai
burimas taro kortomis, septyni kardai, septyni, kardai, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimai, burimas taro
Septyni kardai
burimai taro kortomis, taro, taro kortos, astuoni kardai, taro korta, astuoni, kardai, burimai, magijai, burtis taro kortomis
Aštuoni kardai
devyni kardai, taro, taro kortos, devyni, kardai, taro korta, burimas taro kortomis, taro burimai, burimai
Devyni kardai
burimai taro kortomis, taro, taro kortos, desimt kardu, kardai, desimt, burimas taro kortomis
Dešimt kardų
kardu pazas, pazas, kardai, kardu, taro, taro kortos, taro korta, burimas taro kortomis, magija, burimai, burimai taro
Kardų pažas
taro kortos, taro, kardu riteris, riteris, kardu, kardai, burimas taro kortomis, burimai taro, taro burimas, magija
Kardų riteris
kardu karaliene, taro, taro kortos, kardai, kardu, karaliene, burimas taro kortomis, burimai taro, taro burimai internetu
Kardų karalienė
burimas taro, taro, taro kortos, kardu karalius, kardai, karalius, kardu, burimai, burimas taro kortomis, magija
Kardų karalius

Mažųjų arkanų lazdų rikiuotė - taro kortos būrimas

taro kortos, taro, lazdu tuzas, lazdos, lazdu, tuzas, magija, taro burimai, burtis taro
Lazdų tūzas
taro, taro korta, taro kortos, dvi lazdos, lazdos, magija, burimai
Dvi lazdos
trys lazdos, lazdos, trys, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimai
Trys lazdos
taro kortos, taro, keturios lazdos, keturios, lazdos, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimas, magija
Keturios lazdos
taro kortu burimas, taro, taro kortos, penkios lazdos, lazdos, penkios, taro burimai, burimas taro kortomis, burimai, burimas, magija
Penkios lazdos
sesios lazdos, taro, lazdos, sesios, taro kortos, magija, taro korta, burimas taro kortomis, burimai, burimas taro
Šešios lazdos
septynios lazdos, taro, taro kortos, septynios, lazdos, burimas taro kortomis, burimas taro, burimai taro kortomis, burimai
Septynios lazdos
burimas taro kortomis, taro, taro kortos, astuonios lazdos, lazdos, astuonios, burimai, magija
Aštuonios lazdos
devynios lazdos, taro, taro kortos, devynios, lazdos, taro korta, magija, burimai, burimas taro kortomis, burimas taro
Devynios lazdos
desimt lazdu, desimt, lazdu, lazdos, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burtis taro internetu, magija, burimai
Dešimt lazdų
lazdu pazas, pazas, lazdu, lazdos, taro, taro kortos, magija, burimas taro kortomis, burimai, burimas taro, taro korta
Lazdų pažas
taro kortos, taro, lazdu riteris, riteris, lazdos, lazdu, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimas
Lazdų riteris
lazdu karaliene, taro, taro kortos, karaliene, lazdos, lazdu, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimai, magija
Lazdų karalienė
lazdu karalius, taro kortos, taro, lazdos, karalius, lazdu, burimai taro kortomis, burimas taro, magija
lazdų karalius

Mažųjų arkanų pentaklių rikiuotė - taro kortos būrimas

taro kortos, taro, pentakliu tuzas, pentakliai, tuzas, magija, burimai, burimai taro, burtis taro kortomis, burimas
Pentaklių tūzas
pentakliai, du pentakliai, taro korta, taro kortos, taro, magija, burimai, burimai taro kortomis
Du pentakliai
trys pentakliai, taro, pentakliai, trys, taro kortos, taro burimai, burimai taro kortomis, burimas taro, taro kortų burimas, magija
Trys pentakliai
taro korta, taro, taro kortos, keturi pentakliai, keturi, pentakliai, burimas taro kortomis, taro burimai, burimas, magija
Keturi pentakliai
taro burimai, penki pentakliai, taro, taro kortos, penki, pentakliai, burimas taro kortomis, burimai, magija
Penki pentakliai
taro kortos, sesi pentakliai, pentakliai, taro, sesi, burimai, taro korta, burimas taro kortomis, burimas taro
šeši pentakliai
burimas taro kortomis, septyni pentakliai, taro, taro kortos, septyni, pentakliai, burimai, taro burimai, taro korta, burimas taro
septyni pentakliai
burimai taro kortomis, taro kortos, taro, burimai taro, astuoni pentakliai, astuoni, pentakliai, magija, burtis taro, burtis taro internetu
Aštuoni pentakliai
burimai taro kortomis, taro, taro kortos, devyni pentakliai, burimas, burimas taro kortomis, magija
Devyni pentakliai
desimt pentakliu, pentakliai, desimt, taro, taro kortos, burimai taro, burimas taro kortomis, magija, burimai, taro online
Dešimt pentaklių
pentakliu pazas, taro, taro kortos, pentakliai, pentakliu, pazas, burimas taro koromis, burimai taro kortomis, burimai taro online
Pentaklių pažas
pentakliu riteris, pentakliai, riteris, taro kortos, taro, taro korta, burimai, burimas taro kortomis, burimai taro
Pentaklių riteris
pentakliu karaliene, karaliene, pentakliai, pentakliu, taro, taro kortos, magija, burimas taro kortomis, taro burimai
Pentaklių karalienė
burimas taro kortomis, pentakliu karalius, karalius, pentakliai, taro, taro kortos, burimai taro, taro korta, magija, burimas
Pentaklių karalius