Astrologija, astrograma – horoskopas, suderinamumas pagal gimimo datą

Astrologija, astrograma – horoskopas, suderinamumas pagal gimimo datą

Astrologija pagal gimimo datą, sudaroma astrograma, gyvenimo ir poros suderinamumo horoskopai. Individualus horoskopas pagal gimimo datą ir laiką, gimimo vietą. Suderinamumas poroms ir draugystei, pagal abiejų partnerių tikslią gimimo datą, laiką ir vietą. Gyvenimo horoskopas pagal individualius užsakymus. Charakterio ir sugebėjimų analizė pagal astrogramą vaikams ir jaunimui. Išsami astrologinė prognozė padeda išsirinkti karjerą pagal poreikį ir sugebėjimus.

Astrologija nagrinėja:

Astrologija tai atieties spėjimo būdas iš žvaigždžių ir planetų padėties. Astrologijai naudojamos astronominės žinios apie dangaus kūnų padėtį zodiako ženklų ir laiko atžvilgiu. Astrologija – tai senovinis mokslas nuo antikinių laikų. Senovės Romoje buvo žinomos tik septynios planetos. Senovinės Astrologinės tradicijos tebemokoma ir šiais laikais. Tai vadinama – tradicinė Europos astrologija.

Pagrindinių zodiako ženklų yra dvylika. Avinas ,Jautis, Dvyniai, Vėžys, Liūtas, Mergelė , Svarstyklės , Skorpionas ,Šaulys, Ožiaragis, Vandenis, Žuvys. Dabar atsirado spėjamasis tryliktasis Gyvatnešio ženklas ,kuriame Saulė tariamai užsibūna kelių dienų laikotarpyje išeidama iš Skorpiono pakeliui į Šaulį.

Be Saulės padėties zodiako ženkluose astrologija dar nagrinėja 9 planetų ; Mėnulio , Merkurijaus , Veneros,Marso , Jupiterio ,Saturno, Urano ,Neptūno bei Plutono padėtį. Planetų padėčiai naudojamos efemeridės, kurias astronomai sudaro ilgiems metams į priekį pagal ritmingą planetų judėjimą zodiako ratu.

Naujausia Magi astrologija dar tiria ir mažųjų plaetų arba asteroidų padėtį ženkluose. Astrogramos praplėstos mažų planetų analize įlieja daugiau detalių apibūdinančių žmogaus charakterį, polinkius, bei sugebėjimus.

Mėnulio fazė zodiako ženkle:


Jaunatis
Jaunatis

Mėnulis Žuvų ženkle
1 Mėnulio diena

Atstumas: 63 žemės spinduliai
Ekliptinė platuma: -5 laipsniai
Ekliptinė ilguma: 356 laipsniai

.

Astrograma, suderinamumas, horoskopas pagal tikslią gimimo datą:

Astrogramos sudaromos valstybėms, statyboms, asmenims. Apskaičiuojamas patogus laikas įsigyti nekilnojąmą turtą, tuoktis, keltis į naujas patalpas ir pan.

Astrologinius paskaičiavimus galima sudaryti viskam, kas turi datą.

Populiarios astrogramos vaikams, vaikų gyvenimui apibūdinti , gabumams bei sėkmei numatyti.

Asmeninėms astrogramoms sudaryti reikalingas tikslus gimimo laikas ; metai, mėnuo, diena , valanda bei gimimo vieta. Tikslūs yra tik pagal indvidulaią datą sudaryti horoskopai. Bendro pobūdžio horoskopai spausdinami periodikoje tęra pramoginio pobūdžio ir vertės neturi.

Suderinamumas, horoskopas nežinant tikslaus gimimo laiko – nustatomas pagal išvaizdą:

Jeigu nežinomas tikslus gimimo laikas, tarkim nėra gimimo valandos, gimimo laiką galima nustatyti pagal asmens išvaizdą, nuotrauką. Pagal tikslų gimimo laiką apskaičiuojamas antrasis – valandos ženklas, bei horoskopo būstai ,taip vadinami namai. Gimimo vieta tai yra kordinatės kurios nurodo žvaigždžių laiko apskaičiavimus.

Tokia astrograma gali nusakyti kiek praeities ,tiek ateities įvykius, bendras gyvenimo tendencijas ,net gyvenimo kokybę, sveikatos problemas ir pan.

Astrograma pagal gimimo datą sudaroma visam gyvenimui arba metams:

Indviduali astrograma gali būti sudaryta visam gyvenimui ,tiek ir atskiriems tarpsniams, tarkim metams ar keliems mėnesiams. Astrogramos kaina siejasi su sudėtingumu, tarkim detali viso gyvenimo apžvalga gali kainuoti ir 200 eurų , trumpa apžvalga- 70 eurų.

Truma apžvalga turi keturis pagrindinius punktus –likimas, meilė –šeima, karjera, sveikata.

Detali apžvalga analizuoja apie vienuolika punktų  charakteris, likimas, meilė-šeima, karjera, gabumai , finansinė sėkmė, dvasinis augimas, karma, sveikata, pirma ir antra gyvenimo pusė, sekantis gyvenimas arba kitas įsikūnijimas.Tokios detalios astrogramos tikslas yra ištirti indvidualią asmenybę ,dvasines tendensijas, karmos įsipareigojimus ir atpirkimą bei sekantį įsikūnijimą ,kuris įvyktų atlikus visas karmines užduotis.

Horarinės Viduramžių astrologijos pagalba galima apskaičiuoti laimingus ir nelaimingus gyvenimo taškus ,netgi ieškoti dingusių daiktų ir žmonių.

Astrologija tai labai patikimas ir išsamus spėjimų būdas. Astrologijos sistema remiasi visi būrimai, tarp jų Taro, Lenormand kortų sistemos, numerologija, orakulas ir kt…

Indvidualūs horoskopai ir astrogramos sudaromos pagal indvidualų užsakymą, pateikus tikslų gimimo laiką datą. Jeigu tikslus gimimo laikas nėra žinomas ,reikia pateikti ir asmens nuotrauką, pageidautina visu ūgiu,pagal kurią būtų galima nustatyti gimimo valandą.

Turint klausimų galite – susisiekti.

Užsakoma individuali astrograma – horoskopas, porų suderinamumas:

Galite užsisiakyti indvidualų horoskopą pagal gimimo datą – reikia nurodyti tikslų laiką, datą ir vietą. Astrograma sudaroma pagal pageidavimą sveikatai, porų suderinamumui, išsami visam gyvenimui arba trumpa. Trumpa astrograma nurodo pagrindinius gyvenimo įvykius, meilės reikalus, karjerą, pinigus. Išsami astrograma pataria visumą, charakterį, karmą , sėkmę, karjerą, meilę, šeimą, sveikatą. Atsikra sveikatos astrograma nurodo ir diagnozuoja ligas. Suderinamumo astrograma nurodo meilės perspektyvą ir šeimos ateitį tarp dviejų partnerių. Užpildykite anketą (žemiau) ir su jumis susisieks būrėja.

zodiako zeklai, zodiakas, horoskopas, avinas, jautis, dvyniai, vezys, liutas, mergele, svarstykles, skorpionas, saulys, oziaragis, vandenis, zuvys

Astrologija, horoskopas 2019 metams, visiems zodiako ženklams:

Apžvalginė atsrologija, trumpai apžvelkime ką pranašauja astrologė, būrėja Odilė, ko 2019 – tais metais laukti kiekvienam zodiako ženklui.

Avino horoskopas :

Avinas – Metai prasidės aktyviai. Blogos prognozės tiems, kurie niekada nesirūpino sveikata. Kitiems, kurie nuolat rūpinosi reikalais ir nepasitikėjo atsitiktinumais – laimė nusišypsos nekilnojamo turto bei karjeros reikaluose.

Jaučio horoskopas :

Jautis – Metų pradžia ramensė. Pavasarį teks priimti esminius sprendimus ir pasirinkti sąjungininkus. Per neatsargumą ar žioplumą – daug išlaidų antroje metų pusėje.

Dvynių horoskopas :

Dvyniai – susidomės sveikata, dvasingumu ir nestandartiniu gyvenimo būdu. Stebinsite aplinkinius savo sprendimais ir pasirinkimais. Antroje metų pusėje daug rūpesčių dėl artimųjų.

Vėžio horoskopas :

Vėžys – visi nemalonumai praeina pro šalį ir metai gana ramūs. Antra metų pusė gausesnė pajamomis ir dovanomis, galimas palikimas.

Liūto horoskopas :

Liūtas – geri metai karjerai ir finansinimas reikalams, naujo būsto įsigyjimui bei gyvenamos vietos pakeitimui. Naudingos kelionės metų viduryje.

Mergelės horoskopas :

Mergelė – problemos su namais ir karjera, tokia sudėtinga pirmoji metų pusė. Vėliau bus galima lengviau atsikvėpti, tačiau vis dar metai problemtiški.Vengti tolimų kelionių antroje metų pusėje.

Svarstyklių horoskopas :

Svarstyklės – galimi pavojai aplenks ,bet abejonės bus stipresnės nei paprastai. Baimė dėl ateities. Metai sėkmingi besidarbuojantiems grožio ir mados industrijoje, bei susijusiems su šiuolaikinėmis technologijomis.

Skorpiono horoskopas :

Skorpionas – daug problemų su artimaisiais bei turtu, konfliktų pavojus. Metų antra pusė sekmingesnė keliaujantiems ir ieškantiems dvasingumo.

Šaulio horoskopas :

Šauliams – metai gana sėkmingi visose gyvenimo sferose. Galima imtis naujos veiklos, kurti šeimą bei pradėti kurti. Metai kupini gerų intensijų ir svajonių išsipildymo.

Ožiaragio horoskopas :

Ožiaragis – daug darbo pirmoje metų pusėje, pilnai užimta dienotvarkė. Reikės daug galvoti bei kalkuoliuoti, išlikti budriems. Antra metų pusė sėkmingesnė už pirmąją, galima susilaukti garbės ir pripažinimo.

Vandenio horoskopas :

Vandenis – sunkūs metai jau preityje. Jau matosi šviesa tuenlio gale, tačiau reikės nemažai valios ir ryžto pasiekti užsibrėžtam tikslui ,kadangi trukdys praėjusių metų liekamieji reiškiniai, tokie kaip nesantaika, sveikatos problemos ir pan.

Žuvų horoskopas :

Žuvims metai rizikingi ir sudėtingi, patartina vengti neapgalvotų žingsnių ir nenaudingos rizikos. Gerai tik tiems, kurie susiję su švietimu, dvasiniu augimu ir aukštais gyvenimo tikslais. Finansiškai metai nepalankūs, greičiausiai teks apleisti pozicijas ir pasitenkinti mažesniais laimėjimais.

 

Tai tik apžvalginė astrologija, bendras horoskopas 2019 metams, visiems zodiako ženklams. Astrograma konkrečiam žmogui, pagal gimimo datą ir laiką, santykių, porų suderinamumas, sveikatos problemų astrograma ir kt. – Užpildžius astrogramos formą aukščiau – su jumis susisieks astrologė, būrėja Odilė.