Talismanai – amuletai

Talismanai – amuletai

Talismanai ir amuletai apsaugai ir sėkmei. Pakraunami pagal individualų poreikį ir pageidavimą. Visoms gyvenimo situacijoms ir karjeros reikalams. Pakrovimui naudojami užkalbėjimai ir maginiai ritualai, žvakės ir pagalbinės priemonės. Talismanas ir amuletas gali būti pateiktas drauge su kitomis pagalbinėmis priemonėmis, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. Taip pat reikia prisiminti ,kad talismanai ir amuletai nėra papuošalai, jie nėra pasipuikavimo ar dominavimo prieš kažką priemonė.

Amuletai:

Amuletai yra apsauginė priemonė nuo ligų, nužiūrėjimų, blogos akies, nesėkmių. Amuletas gali būti dovanojamas artimiems žmonėms ir užsakomas jiems pagal tikslią artimųjų gimimo datą ir laiką. Amuletas gali būti puiki dovana šventėms ir gimtadieniui. Amuletui yra naudojamos natūralios medžiagos ir gamtiniai ištekliai tokie kaip mineralai, pusbranigiai akmenys, medžio dalys ir gaminiai.

Amuletai pasižymi apsauginėmis galiomis ir padeda sveikti po stresų bei ligų, gerina bendrą savijautą. Amuletas nėra ilgaamžis, nes gali persikrauti nuo neigiamos energijos. Amuletas gali būti keičiamas kas 1-3 metus.

Talismanai:

Talismanai yra sėkmės ir laimės pritraukimo priemonė. Talismanai skirstomi į kelias grupes; 1 – sėkmės , 2 – meilės, 3 – karjeros, 4 – talismanai pagal zodiako ženklą ,stiprinantys gerąsias charakterio savybes, 5 – draugystės ir partnerystės , 6 – kelionių, 7- sėkmingų statybų ir naujakurių.

Talismanai dažniausiai gaminami iš metalo, išraižomos įvairios formulės ir ženklai. Talismanams dažniausiai naudojamas plienas, sidabras, varis ir pan. metalai.

Talismanai užsakomi pagal individualų užsakymą ir pageidavimą, tam reikalinga tiksli gimimo data ir nuotrauka. Talismanai nėra dovanojami ar perdovanojami, nes tai yra individualus kontaktas ir neperduodamas iš rankų į rankas. Vienintelė išimtis kai talismano užsakovas ir dovanotojas gali būti kraujo ryšių turintis artimiausias giminaitis, tėvai, seneliai ir broliai, seserys. Pakrautas talismanas gali tarnauti ilgus metus.

Pakrautas talismanas - amuletas užsakomas:

Galite užsisakyti talismaną – amuletą, užpildę formą žemiau. Su jumis susisieks būrėja. Kainos sutartinės. Jeigu talismanas – amuletas bus skirtas kitam šeimos asmeniui – užpildykite to asmens duomenis. Šeimoms, jaunavedžiams užsisakius kelis talismanus – taikoma nuolaida. Užklausa pildoma kiekvienam atskiram atvejui ir asmeniui atskirai.


Talismanai – amuletai privalo būri pakrauti individualiai atsižvelgiant į konkrečią problemą.

Šių dienų internetiniame pasaulyje galima atrasti visko. Tačiau, neapsigaukite.
Nepakrauti talismanai – amuletai tėra neveikiantis įrankis, kuris dūla ir neatlieka paskirties. Tik užkalbėjimais ir maginiais ritualais pakrauti individualiai, konkrečiam žmogui, atsižvelgiant į jo situaciją – tarnauja tikslui. Talismano – amuleto negalima perleisti kitam žmogui. Atsiminkite – talismanas – amuletas nėra pasipuikavimo ar grožio priemonė. Turint klausimų – prašome susisiekti.